1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak odbytu
Marcin J

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 7300

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-19, 13:07   Temat: Rak odbytu
iwoneczka1,

Moja droga dokumentacja medyczna jest wlasnoscia pacjeta i w kazdej chwili mozesz ja odebrac, lub zazadac kopi, lekarz musi Tobie ja wydac, to jest jeden z jego obowiazkow.

Rozumiem ze opisalas stan Mamy po wylewie onkologowi i ze rezygnujecie z dalszego leczenia bo Mama nie dojedzie na chemie, jego obowiazkiem jest wydac Wypis, z adnotacja iz zakonczono leczenie

iwoneczka1 napisał/a:
Od czerwca 2016 mama poddana została leczeniu chemioterapią paliatywną.


iwoneczka1 napisał/a:
Zakończono leczenie przyczynowe


Juz dawno je zakonczono, i juz dawno moglabys zadac takiego dokumentu, lecz tu znowu, my zbyt malo wiemy zanim nas/naszych bliskich nie dopadnie choroba.

iwoneczka1 napisał/a:
Długo nie będzie wiemy...


Tu bardziej chodzilo mi o to ze szpitale nie chetnie trzymaja takich chorych w szpitalu, dlatego zasugerowalem nie walczyc z nimi o skierowanie, Mama tam jest sama i jest uzalerzniona od pomocy personelu szpitalnego, a wiemy jak czasami potrafia zachowac sie po tym jak zrobisz "dym".

Lepiej zalatwic to droga pokojowa ;)

Pozdrawiam
  Temat: Rak odbytu
Marcin J

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 7300

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-18, 09:34   Temat: Rak odbytu
iwoneczka1,

Zaloz swoj temat w odpowiednim rozdziale, latwiej bedzie Wam pomoc.

Jak pisal Spinqa84, skierowanie do Hospicium wystawi takze Lekarz Rodzinny na podstawie dokumentacji szpitalnej.

Prawo do opieki Hospicium ma pacjent leczony paliatywnie lub po zakonczeniu takiego leczenia (leczony objawowo)a wlasnie w takiej sytuacji jestescie.

Nie ma co w szpitalu walczyc, niechca niech nie wystawiaja, tak czy owak Mama dlugo tam nie bedzie.

Pozdrawiam i witam na forum
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group